• FOTOGALERIE

    Restaurace
    FotoFotoFotoFotoFotoFoto

  • FACEBOOK

    Sledujte nás na Facebooku.

  • Partneři

Služby

Chtěli byste svým nejbližším uspořádat výjimečný večer, na který budou rádi a dlouho vzpomínat, a hledáte vhodné prostory? Usedlost Kotlářka Vám zajistí skvělé zázemí, kde najdete vše potřebné. Připravíme pro Vás menu šité na míru dle Vašich představ, zařídíme kompletní program a v případě potřeby zajistíme také pohodlné ubytování ve stylových, nově zrekonstruovaných pokojích. Hledáte-li příjemné prostředí pro oslavu narozenin, výročí, promoce, pro uspořádání školení či svateb, spolehněte se na nás a my Vám vše pod jednou střechou zajistíme. Vy se budete moci jen bezstarostně bavit.  

 

RESTAURACE - dočasně uzavřena
Stylové a útulné prostředí, ochotný personál, bohaté menu s výběrem vynikajících specialit, prostory s vnitřní kapacitou pro 40 hostů, nekuřáckou restaurací pro 50 osob a venkovní letní zahrádkou pro dalších 100 návštěvníků.

 

UBYTOVÁNÍ
Příjemné, nově zrekonstruované pokoje s celkovou kapacitou až 46 osob. Klidný pobyt uprostřed zeleně,v ústraní od rušného provozu, navíc nedaleko centra Prahy.

 

SVATBY
Vaše svatební hostina i s doprovodným programem na klíč zcela podle Vašich představ. Užijte si tento výjimečný den s námi, BEZ STAROSTÍ.

 

FIREMNÍ AKCE, ŠKOLENÍ
Exkluzivní prostředí soukromého salónku až pro 50 účastníků šité na míru zcela dle Vašich potřeb. Vsaďte na příjemné prostředí, kompletní servis a zaručené soukromí blízko centra Prahy.

 

NAROZENINOVÉ OSLAVY
Uděláme vše proto, aby byly Vaše narozeniny či oslavy Vašich blízkých skutečně nezapomenutelné!

 

ZAHRADNÍ SLAVNOSTI, DĚTSKÉ HŘIŠTĚ
Zábavný venkovní program pro Vaše děti, při kterém se budete bavit i Vy!

 

ŽIVÁ HUDBA
Přijďte se k nám zaposlouchat do melodických tonů a zpříjemněte si jarní či letní večery posezením u živé hudby s příjemnou obsluhou a lahodným menu. .